Oblečení se
symbolem vážky

Objevte příběh, který stojí za značkou Dragonfly

Snoubíme krásu sportu s dokonalým oblečením. Žijeme pro kvalitní sportovní oblečení a maximální prožitek ze cvičení s hlavním zaměřením na Pole Dance a Bikram Hot Yogu.

Vlastní výroba
Vše ladíme do detailu

Každý kousek oblečení, který je s Vámi na pole dance, bikram hot józe i ve fitness, vyrábíme v jedné vlastní a dvou externích dílnách v Evropské unii. Každý kousek ručně stříháme, šijeme i balíme, dohlížíme nad jeho kompletní výrobou a používáme jen takové materiály, za které strčíme ruku do ohně. Sami milujeme sport, proto víme, co od sportovního oblečení čekáte. Při vývoji oblečků je testujeme na sobě, spolupracujeme s profesionálními sportovci a ladíme detaily, střihy i design tak dlouho, dokud nejsou perfektní.

Proč právě
symbol vážky?

Dragonfly znamená česky vážka. Je elegantní, nádherná, snoubí se v ní lehkost, křehkost a přitom odolnost a precizní propracovanost těla. Kdo jiný se měl stát inspirací pro naše oblečení a značku? Oblečky nemají zbytečné švy ani gumy v pase či nohavičkách, proto se nikde nezařezávají a zároveň sedí přesně tam, kde mají. Jednoduše řečeno, sportovní oblečení Dragonfly je tak dokonale propracované a pohodlné, jako byste na sobě měli druhou kůži. Dragonfly je synonymem pro kvalitní oblečení na pole dance, bikram hot jógu a fitness.

Vyrobeno v Česku
Na materiál nedáme dopustit

Sportovní oblečení Dragonfly vyrábíme z kvalitního italského materiálu (80% micro-polyamid, 20% Lycra), který splňuje STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Vrchní strana oblečků je hladká, vnitřní strana má česanou úpravu s velmi jemnými mikrochloupky pro špičkový komfort a jemnost k pokožce. Materiál je tenký, ale přitom naprosto neprůhledný, zároveň velice pevný, elastický a přiléhavý. Během cvičení nijak neomezuje v pohybu, neodstává a perfektně se přizpůsobí Vašemu tělu i při tom nejintenzivnějším tréninku. Když se propotí, nestudí a velice rychle schne. Materiál si mnoho let zachovává flexibilitu, tvar a barvu i při častém praní a používání.

Ale začněme od začátku

Jmenujeme se Petra a Petr. Jsme obyčejní lidé, kteří si nedokázali představit, že by byli uvězněni v kanceláři 5 dní v týdnu po studiu na VŠE (v Praze). Chtěli jsme svobodu. To byla naše hlavní motivace k zahájení podnikání. Po návratu z Austrálie jsme si v Českých Budějovicích otevřeli vlastní Bikram Yoga Studio. Milujeme sport, ale při tréninku nám chybělo oblečení, které nám dalo svobodu pohybu, vypadat hezky, je funkční a co je nejdůležitější, je odolné. Nemohli jsme najít žádné takové oblečení na trhu, tak jsme je začali vyrábět sami. Jeli jsme do Itálie pro látku, hledali jsme naši první dílnu a vyrobili naše první oblečení. Byli jsme potěšeni, že jsme brzy získali pozitivní zpětnou vazbu od našich klientů. Přátelé našich klientů a jejich přátelé mají také rádi naše oblečení. Tak jsme začali vyrábět naše sportovní oblečení ve velkém.

Od té doby uplynulo mnoho času a Dragonfly značka si vybudovala dobrou pověst v České republice i v zahraničí. Dnes dodáme naše sportovní oblečení do více než 80 zemí po celém světě a patříme mezi top vedoucí na trhu v oblasti sportovního oblečení pro pole dance a bikram jógu. Jsme rádi, že máme kolem sebe tolik fanoušků, kteří žijí s láskou ke sportu a dokonalým oblečením.

A víte co?! Právě jsme začali sázet stromy a to za každý nákup v našem Dragonfly obchodě.

Sprout Total Count Banner Will Appear Here After Save
ÖKO-TEX STANDARD 100

ÖKO-TEX STANDARD 100

Vyrábíme z prověřených materiálů a komponent. Nakupujeme co nejvíce lokálně.

Dragonfly Sponsoring Pole Dance and Sports competitions - IPSF partner

SPONZORUJEME

Sponzorujeme sportovní soutěže po celém světě. Zakoupením Dragonfly oblečení, přispíváte k rozvoji svého oblíbeného sportu.

Quality Sports Wear made in Europe

KVALITNÍ VÝROBKY

Nemáme téměř žádné reklamace. A pokud dojde k chybě, vyřešíme ji přímo s vaším zákazníkem.